להזמנת משלוח

הסבר על האתר החדש

אהלן!

ברוכים הבאים לאתר החדש והמשופר שלנו!

כמה דברים שכדאי לדעת:

- אם אתם נורא מתגעגעים לטופס מפעם, או סתם אוהבים לעשות את הקניות שלכם בטור - בצד שמאל של הדף. תוכלו לעבור לתצוגת פריטים ואז להתחרט ולחזור לתצוגת ריבועית.

- האתר שלנו מחולק למחלקות. בתוך כל מחלקה יש גם תת מחלקות. אם אתם רוצים לשוטט בתוך המחלקה - גללו למטה ואם בא לכם לשוטט בתוך תת המחלקה גללו לצדדים.

- הפריטים שלנו מתעקשים להסתדר לפי האלף בית. ככה הכי נוח להם מוזמנים לזרום עם זה.

- החיפושון שלנו מאפשר לכם למצוא את המוצרים לפי שם. הוא נורא משוכלל. נגיד שאתם נורא עייפים וממש צריכים אספרסו. אז כדי שלא תתעייפו עוד יותר אתם יכולים לכתוב רק אספ ואז כל המוצרים שיש בהם אספ יופיעו! (זהירות, גם אספרגוס יש בו אספ, שלא תגידו שלא ידעתם).

- אנחנו ממשיכים להרשות לכם לא להבין (כי מי בכלל מבין?) כמה עגבניות יש בחצי קילו ולאפשר לכם להזמין מוצרים שקילים ביחידות. האתר שלנו כל כך חכם שהוא כבר ידע לבד כמה זה יוצא בשקלים (סליחה, לא חכם, גאון!).

- אם אתם אוהבים את העגבניות שלכם מוצקות, את המלפפונים שלכם צרים ואת הפסטרמה שלכם פרוסה דק, אתם רק צריכים להגיד, או יותר נכון להעיר! בכל מקום בו תבחרו פריט יש אפשרות לכתוב הערה. כפתור ההערה הוא מין ריבוע קטן כזה שנראה כמו רשימה. הוא בדרך כלל נמצא ליד מחיר של המוצר שנבחר. הקליקו ורשמו. הביצוע עלינו.

- אחרי שבחרתם פריט, שלא כמו במערכות יחסים מחייבות, יש לכם מלא אופציות להתחרט - אתם יכולים לסמן מינוס על הפריט ולהוריד את הכמות, אתם יכולים למחוק אותו מההזמנה שלכם בצד שמאל וגם כשאתם כבר לוחצים על "שלח/י הזמנה", עוד אפשר להתחרט. מזכירים לכם - אנחנו תמיד זמינים! גם אחרי ששלחתם הזמנה מותר ליצור עימנו קשר ולבצע שינויים.

- אם כבר הזמנתם איתנו בעבר, יש לכם אפשרות לראות את היסטורית ההזמנות שלכם ואף לבחור מתוכה הזמנה קודמת.

- כדי לשלוח הזמנה צריך למלא פרטי אשראי. אם אתם עדיין מאלה שמעדיפים לתת אותם טלפונית, סמנו "תשלום טלפוני" אנחנו כבר נתפוס אתכם...

- אתם יכולים ואפילו מוזמנים להפנות את תשומת ליבנו לדברים שחשובים לכם בליקוט המוצרים. לכל פריט שבחרתם יש קוביית הערה וכן יש לנו מלפפונים צרים, עגבניות מוצקות, אבטיח מתוק ואתר מהמם.

- האתר הזה אמור להיות הרבה יותר מהמם כשנסיים להעלות את כל התמונות.

- אנחנו בגרסת בטא. בשפה מקצועית זה אומר - שאנחנו עדיין בגרסה של מוצר בפיתוח. תכלס זה אומר שעוד יש לנו מלא עבודה וסיכוי גבוה למלא תקלות. אז אם נתקלתם בבעיה כלשהי או אפילו סתם אם יש לכם רעיון לשיפור נשמח מאוד אם תשתפו אותנו. יש לכם למטה בדף כפתור כזה שמזמין אתכם לספר על החוויה שלכם באתר (או על כל חוויה מרתקת אחרת) שבא לכם לשתף את המתכנתת שלא יגרום לה להתפטר ו/או להתאבד. אנחנו עדיין צריכים אותה!